O nas - Kuźnia Bilardów
 

O nas

Kuźnia Bilardów jest częścią grupy MARPOL istniejącej od 1993 roku. Dlatego bez wątpienia jesteśmy firmą z tradycjami i szerokim gronem usatysfakcjonowanych klientów. Od samego początku firmą kierują założyciele: Marek Totleben oraz Wojciech Darłak, którzy osobiście dbają o najwyższą jakość produkowanych stołów bilardowych. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy umożliwia zachowanie najwyższych standardów.Nasze stoły

Nasze stoły bilardowe wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, takich jak łupek włoski czy lite drewno dębowe, które jest niezwykle wytrzymałe, a zarazem wytworne. Każdemu z nich poświęcamy bardzo wiele uwagi, aby zostały spełnione oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Kuźnia Bilardów, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie wręcz manufakturowe podejście do produkcji, przez co każdy produkt jest wyjątkowy. Nie ograniczamy się wyłącznie do ram naszego katalogu. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów i możemy wykonać stoły na specjalne zamówienia. Wszystko zależy od wyobraźni klienta!

Nasi klienci

Nasze stoły bilardowe znalazły nabywców nie tylko w Polsce. Grają na nich zawodnicy w całej Europie, a w szczególności w Chorwacji czy krajach skandynawskich. To świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci i w większości przypadków rekomendują naszą firmę osobom zainteresowanym kupnem stołu bilardowego. A należy pamiętać, że dobry stół to podstawa!
IdolKancelaria PrezydenckaTristan SPAWAT
SEJMWSOSPAkademia MorskaHotele Gołębiewski


Naszym celem jest zapewnienie komfortu nie tylko graczom amatorom, lecz również zawodnikom, których umiejętności są na światowym poziomie. Każdy z miłośników bilarda z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.