Informacje o produkcie
| Model | Aster |
|---|---|
| Rozmiar | 7 ft, 8 ft, 9 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 133 / 232 cm, 146 / 258 cm, 161 / 288 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Skóra, Winyl |
| Łuzy | Skórzane, Winylowe |
| Nogi | Proste, Toczone |
| Liczba nóg | 4 |
| Waga stołu | 254 kg, 277 kg, 305 kg, 339 kg, 380 kg, 495 kg |
| Średni nacisk na nogę | 123,75 kg, 63,5 kg, 69,25 kg, 76,25 kg, 84,75 kg, 95 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Stół bilardowy Aster
Informacje o produkcie
| Model | Aster |
|---|---|
| Rozmiar | 7 ft, 8 ft, 9 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 133 / 232 cm, 146 / 258 cm, 161 / 288 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Skóra, Winyl |
| Łuzy | Skórzane, Winylowe |
| Nogi | Proste, Toczone |
| Liczba nóg | 4 |
| Waga stołu | 254 kg, 277 kg, 305 kg, 339 kg, 380 kg, 495 kg |
| Średni nacisk na nogę | 123,75 kg, 63,5 kg, 69,25 kg, 76,25 kg, 84,75 kg, 95 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Jest to odpowiedni do gry w poola stół bilardowy w kolorze wenge.
Na wyposażeniu są: zielone sukno, drewniana płyta, winylowe kosze, nogi w kształcie X i odpowiednie narożniki.






















