Informacje o produkcie
| Model | Grand |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft, 10 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm, 174 / 315 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 141 / 282 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Bawełna, Skóra |
| Łuzy | Bawełniane, Skórzane |
| Nogi | Rzeźbione |
| Liczba nóg | 4, 6 |
| Waga stołu | 171 kg, 184 kg, 207 kg, 235 kg, 239 kg, 269 kg, 310 kg, 425 kg, 712 kg |
| Średni nacisk na nogę | 106,25 kg, 118,67 kg, 42,75 kg, 46 kg, 51,75 kg, 58,75 kg, 59,75 kg, 67,25 kg, 77,5 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wysokość stołu | 80 cm |
Stół bilardowy Grand
Informacje o produkcie
| Model | Grand |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft, 10 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm, 174 / 315 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 141 / 282 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Bawełna, Skóra |
| Łuzy | Bawełniane, Skórzane |
| Nogi | Rzeźbione |
| Liczba nóg | 4, 6 |
| Waga stołu | 171 kg, 184 kg, 207 kg, 235 kg, 239 kg, 269 kg, 310 kg, 425 kg, 712 kg |
| Średni nacisk na nogę | 106,25 kg, 118,67 kg, 42,75 kg, 46 kg, 51,75 kg, 58,75 kg, 59,75 kg, 67,25 kg, 77,5 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wysokość stołu | 80 cm |






















