Informacje o produkcie
| Model | Club czasowy |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Płyta meblowa |
| Kosze | Winyl |
| Łuzy | Winylowe |
| Nogi | Proste |
| Liczba nóg | 4 |
| Waga stołu | 154 kg, 167 kg, 191 kg, 221 kg, 222 kg, 252 kg, 294 kg, 411 kg |
| Średni nacisk na nogę | 102,75 kg, 38,5 kg, 41,75 kg, 47,75 kg, 55,25 kg, 55,5 kg, 63 kg, 73,5 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Stół bilardowy Club czasowy
Informacje o produkcie
| Model | Club czasowy |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Płyta meblowa |
| Kosze | Winyl |
| Łuzy | Winylowe |
| Nogi | Proste |
| Liczba nóg | 4 |
| Waga stołu | 154 kg, 167 kg, 191 kg, 221 kg, 222 kg, 252 kg, 294 kg, 411 kg |
| Średni nacisk na nogę | 102,75 kg, 38,5 kg, 41,75 kg, 47,75 kg, 55,25 kg, 55,5 kg, 63 kg, 73,5 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |














