Informacje o produkcie
| Model | Senator |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft, 10 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm, 174 / 315 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 141 / 282 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Bawełna, Skóra |
| Łuzy | Bawełniane, Skórzane |
| Nogi | Proste |
| Liczba nóg | 4, 6 |
| Waga stołu | 158 kg, 170 kg, 192 kg, 219 kg, 226 kg, 255 kg, 295 kg, 409 kg, 693 kg |
| Średni nacisk na nogę | 102,25 kg, 115,5 kg, 39,5 kg, 42,5 kg, 48 kg, 54,75 kg, 56,5 kg, 63,75 kg, 73,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Stylowy pool bilard Senator
Informacje o produkcie
| Model | Senator |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft, 10 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm, 174 / 315 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 141 / 282 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Bawełna, Skóra |
| Łuzy | Bawełniane, Skórzane |
| Nogi | Proste |
| Liczba nóg | 4, 6 |
| Waga stołu | 158 kg, 170 kg, 192 kg, 219 kg, 226 kg, 255 kg, 295 kg, 409 kg, 693 kg |
| Średni nacisk na nogę | 102,25 kg, 115,5 kg, 39,5 kg, 42,5 kg, 48 kg, 54,75 kg, 56,5 kg, 63,75 kg, 73,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |


















