Informacje o produkcie
| Model | Hetman Snooker |
|---|---|
| Rozmiar | 8 ft, 9 ft, 10 ft, 12 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 145 / 257 cm, 160 / 287 cm, 174 / 315 cm, 213 / 393 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 141 / 282 cm, 180 / 360 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Angielska zieleń |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Skóra |
| Łuzy | Skórzane |
| Nogi | Toczone |
| Liczba nóg | 4, 6, 8 |
| Waga stołu | 1077 kg, 212 kg, 239 kg, 315 kg, 429 kg, 718 kg |
| Średni nacisk na nogę | 107,25 kg, 119,67 kg, 134,63 kg, 53 kg, 59,75 kg, 78,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Stół bilardowy Hetman snooker
Informacje o produkcie
| Model | Hetman Snooker |
|---|---|
| Rozmiar | 8 ft, 9 ft, 10 ft, 12 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 145 / 257 cm, 160 / 287 cm, 174 / 315 cm, 213 / 393 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 141 / 282 cm, 180 / 360 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Angielska zieleń |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Skóra |
| Łuzy | Skórzane |
| Nogi | Toczone |
| Liczba nóg | 4, 6, 8 |
| Waga stołu | 1077 kg, 212 kg, 239 kg, 315 kg, 429 kg, 718 kg |
| Średni nacisk na nogę | 107,25 kg, 119,67 kg, 134,63 kg, 53 kg, 59,75 kg, 78,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
































