Informacje o produkcie
| Model | Hetman I |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft, 10 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 118 / 209 cm, 126 / 225 cm, 139 / 251 cm, 154 / 281 cm, 168 / 309 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 141 / 282 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Skóra |
| Łuzy | Skórzane |
| Nogi | Toczone |
| Liczba nóg | 4, 6 |
| Waga stołu | 178 kg, 190 kg, 212 kg, 239 kg, 246 kg, 275 kg, 315 kg, 429 kg, 718 kg |
| Średni nacisk na nogę | 107,25 kg, 119,67 kg, 44,5 kg, 47,5 kg, 53 kg, 59,75 kg, 61,5 kg, 68,75 kg, 78,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Stylowy stół bilardowy Hetman I
Informacje o produkcie
| Model | Hetman I |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft, 10 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 118 / 209 cm, 126 / 225 cm, 139 / 251 cm, 154 / 281 cm, 168 / 309 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 141 / 282 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Skóra |
| Łuzy | Skórzane |
| Nogi | Toczone |
| Liczba nóg | 4, 6 |
| Waga stołu | 178 kg, 190 kg, 212 kg, 239 kg, 246 kg, 275 kg, 315 kg, 429 kg, 718 kg |
| Średni nacisk na nogę | 107,25 kg, 119,67 kg, 44,5 kg, 47,5 kg, 53 kg, 59,75 kg, 61,5 kg, 68,75 kg, 78,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |














