Informacje o produkcie
| Model | Alhambra |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Skóra, Winyl |
| Łuzy | Skórzane, Winylowe |
| Nogi | Proste |
| Liczba nóg | 4, 6 |
| Waga stołu | 143 kg, 155 kg, 177 kg, 204 kg, 211 kg, 240 kg, 280 kg, 394 kg |
| Średni nacisk na nogę | 34 kg, 35,75 kg, 38,75 kg, 44,25 kg, 52,75 kg, 60 kg, 65,67 kg, 70 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Stół do bilarda Diament
Informacje o produkcie
| Model | Alhambra |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Lite drewno |
| Kosze | Skóra, Winyl |
| Łuzy | Skórzane, Winylowe |
| Nogi | Proste |
| Liczba nóg | 4, 6 |
| Waga stołu | 143 kg, 155 kg, 177 kg, 204 kg, 211 kg, 240 kg, 280 kg, 394 kg |
| Średni nacisk na nogę | 34 kg, 35,75 kg, 38,75 kg, 44,25 kg, 52,75 kg, 60 kg, 65,67 kg, 70 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |


























