Informacje o produkcie
| Model | Tajfun |
|---|---|
| Rozmiar | 5,5 ft, 6 ft, 7 ft, 8 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 114 / 198 cm, 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 84 / 168 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Płyta meblowa |
| Kosze | Skóra, Winyl |
| Nogi | Proste |
| Łuzy | Skórzane, Winylowe |
| Liczba nóg | 4 |
| Waga stołu | 113 kg, 118 kg, 128 kg, 157 kg, 181 kg, 203 kg, 231 kg, 99 kg |
| Średni nacisk na nogę | 24,75 kg, 28,25 kg, 29,5 kg, 32 kg, 39,25 kg, 45,25 kg, 50,75 kg, 57,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Stół do poola Tajfun
Informacje o produkcie
| Model | Tajfun |
|---|---|
| Rozmiar | 5,5 ft, 6 ft, 7 ft, 8 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 114 / 198 cm, 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 84 / 168 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Płyta meblowa |
| Kosze | Skóra, Winyl |
| Nogi | Proste |
| Łuzy | Skórzane, Winylowe |
| Liczba nóg | 4 |
| Waga stołu | 113 kg, 118 kg, 128 kg, 157 kg, 181 kg, 203 kg, 231 kg, 99 kg |
| Średni nacisk na nogę | 24,75 kg, 28,25 kg, 29,5 kg, 32 kg, 39,25 kg, 45,25 kg, 50,75 kg, 57,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |














