Informacje o produkcie
| Model | Club żetonowy |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Płyta meblowa |
| Kosze | Winyl |
| Nogi | Proste |
| Łuzy | Winylowe |
| Liczba nóg | 4 |
| Waga stołu | 194 kg, 211 kg, 240 kg, 262 kg, 276 kg, 296 kg, 343 kg, 466 kg |
| Średni nacisk na nogę | 116,5 kg, 48,5 kg, 52,75 kg, 60 kg, 65,5 kg, 69 kg, 74 kg, 85,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
Stół bilardowy Club żetonowy
Informacje o produkcie
| Model | Club żetonowy |
|---|---|
| Rozmiar | 6 ft, 7 ft, 8 ft, 9 ft |
| Wymiar zewnętrzny | 124 / 215 cm, 132 / 231 cm, 145 / 257 cm, 160 / 287 cm |
| Pole gry | 112 / 224 cm, 127 / 254 cm, 91 / 182 cm, 99 / 198 cm |
| Wysokość stołu | 80 cm |
| Kolor sukna | Amerykańska zieleń, Angielska zieleń, Bordo, Granat |
| Wybarwienia drewna | Buk, Ciemny orzech, Dąb, Dąb rustykalny, Grusza polna, Jabłoń locarno, Jasny dąb, Mahoń redwood, Mahoń togo, Olcha, Orzech, Orzech bologna, Wenge |
| Rodzaj płyty | Płyta kamienna, Płyta MDF |
| Użyty materiał | Płyta meblowa |
| Kosze | Winyl |
| Nogi | Proste |
| Łuzy | Winylowe |
| Liczba nóg | 4 |
| Waga stołu | 194 kg, 211 kg, 240 kg, 262 kg, 276 kg, 296 kg, 343 kg, 466 kg |
| Średni nacisk na nogę | 116,5 kg, 48,5 kg, 52,75 kg, 60 kg, 65,5 kg, 69 kg, 74 kg, 85,75 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
















